De Tele2 community stopt op dit domein
Vind hier alles over je mobiele abonnement
Recent actief
Joehhh zijn we soms gek? De app is na een of andere update denk ik waardeloos geworden-:( Helaas. Hij deed het zo prima, maar sinds kort moet ik altijd opnieuw in en uitloggen met mailadres en ww. Erg onhandig. Soms heb ik ook het idee dat ie de mb etc niet correct toont.. Iemand hier ook last van? En Tele2 graag dat in en uitloggen opnieuw steeds oplossen of vingerafdruk introduceren in de app.. Gr, Wishaal
Tot voor kort opende de app automatisch als ik er op klikte. Nu moet ik elke keer opnieuw inloggen?
Hallo! Waarom moet ik telkens inloggen als ik de app wil gebruiken? Super onhandig en kost veel tijd. Groetjes, Lieke
Na installeren Android beveligings update feb 2018 wil de MijnTele2 app niet meer starten. Applicatie crasht meteen. MijnTele2 app (v3.8) opnieuw geïnstalleerd -> help niet Telelefoon reboot -> helpt niet Tel: Nexus 5x Os : Android 8.1.0 + update februari 2018 Kan de app worden gefixt?
Goedenavond, Ik probeer aanpassingen te verrichten aan mijn mobiele abonnement maar zowel de mijn wachtwoord vergeten als de e-mail adres vergeten opties weigeren te werken, na een forum search blijkt dit probleem al een tijdje aanwezig te zijn. Mijn vraag is dan ook hoe ik weer toegang kan krijgen. Met vriendelijke groet,
Helaas na zoveel dagen na de nieuwe update van de app nog steeds geen reactie en oplossing vermeld. Team Tele2 mogen wij iets vernemen van jullie. Ik vind het namelijk erg hinderlijk om steeds opnieuw in te loggen! Alvast bedankt voor een reactie.
Ik heb de tele 2 app op mijn iPhone x 64gb staan. IOS 11.3. Zodra ik de app open, vraagt hij steeds om inlognaam en wachtwoord, deze onthoudt hij niet. Opnieuw openen van de app is alles weer opnieuw invullen. Zeer vervelend!
Ik heb 2 telefoonnummers bij Tele2 en voorheen kon ik in de app switchen van het ene nummer naar het andere nummer. Maar sinds een tijdje werkt dit niet meer. Elke keer dat ik de app open moet ik opnieuw inloggen (heel irritant) en dan krijg ik iedere keer de vraag welk nummer ik als default wil tonen. Er staat bij dat dit gewijzigd kan worden, maar dat werkt dus niet. Ik heb een iPhone 7 met iOS dus. Graag een oplossing hiervoor!!
Bij de app voor iOS moet ik steeds opnieuw inloggen. Word hier gek van. En ik lees dat het 2 jaar geleden ook al zo was. Waarom word het dan niet gefixt
Super irritant dat je steeds opnieuw moet inloggen als je mijn Tele2 opstart. Kan dit opgelost worden.
Ik heb al een tijdje een abo dat gekoppeld is aan mij email adres. Onlangs heb ik een 2e abo genomen en dat 2e abo is gekoppeld aan hetzelfde email adres als mijn 1e abo. Dat blijkt niet te werken met MijnTele2 en de App. Daarom wil ik mijn 2e abo koppelen aan een ander email adres. Hoe krijg ik dat voor elkaar?
Ik heb net een abonnement afgesloten via belsimpel. Bij dit afsluiten heb ik het e-mailadres *** Privégegevens weggehaald: Let op! Dit is een openbaar forum. *** gebruikt. Ik heb op dit e-mailadres ook de activatielink ontvangen. Echter als ik een wachtwoord aanmaak en op verder druk moet ik opnieuw een wachtwoord aanmaken. En zo gaat dit eindeloos door zonder dat een ander wachtwoord gebruiken een verschil maakt. Als ik dus ook in wil loggen of opnieuw een activatielink wil versturen kan dit niet naar mijn emailadres omdat het emailadres ongeldig is. Ik denk dat dit komt omdat het hotmail.nl is. Ik heb dit probleem namelijk vaker. Ik heb ook een gmail maar ik kan het emailadres wat ik op heb gegeven bij het afsluiten van het abonnement niet veranderen. Hoe los ik dit probleem op en maak ik dus een mijnTele2 account aan? Groetjes Mélanie
Wanneer ik de Mijn Tele2 app open, stopt deze automatisch direct. Dit probleem treedt op sinds de laatste update van de app (versie 3.8.0). Toestel: Nexus 6P OS: Android Oreo 8.1
Als ik de Tele2 app open om te mijn data/belminuten te checken, staat er bij laatst upgedate bij de data 48jaar geleden 01/01 en bij belminuten standaard 1 uur geleden, natuurlijk update hij mijn belminuten/data wel, alleen de tijdsfragmenten kloppen niet. Zou dit opgelost kunnen worden of is dit alleen iets waar ik last van heb??
Hello, I have sim only subscription and I would like to change my address in mijntele2, but it tells me that I cannot change it myself for 2 months: (Wijzigen is helaas nu niet mogelijk, i.v.m. een blokkade op uw dienst(en). De eerste twee maanden van je abonnement kun je niet alles zelf (de)blokkeren. Nadat je twee facturen hebt betaald is dit wel mogelijk. Vragen? Zie hier voor meer informatie.) How can I change the address in the system?
Goedemiddag mevrouw/meneer, Ik ben helaas mijn wachtwoord van MijnTele2 vergeten, en nu probeer ik al een aantal weken een nieuw wachtwoord in te stellen, maar ik krijg keer op keer nadat ik op 'versturen' heb geklikt, de melding: "Sorry er is iets misgegaan, probeer het later nog eens". Ik kan nu dus al weken niet inlogge op MijnTele2 en vind dit erg vervelend. Zou iemand mij kunnen helpen? Bij voorbaat dank. Mvg
ik kan niet inloggen op de app en op de site, hij zegt dat mijn wachtwoord niet goed is en als ik mijn wachtwoord verander doet hij het nog steeds niet. nu kan ik ook niet zien wat ik verbruik qua mb's Wat moet ik doen??????
Ik ben overgestapt van Vodafone naar Tele2. Wat ik gelijk merk is hoe erg slecht de mobiele app is van Tele2. Vodafone is zeker 50 stappen verder. Qua onder andere app design, informatie via de app zelf dus niet in de app de website openen wat tele2 wel doet, live chat etc. Als ik dat wist was ik niet eens overgestapt had ik wel extra betaald alleen voor dat betere gedeelte. Step up your game Tele2!! 🙄
Beste, Bij het afsluiten van het abonnement wordt er als ik me niet vergis een factuur meegegeven of een overzicht van de telefoon en het abonnement, is deze nog ergens te downloaden of op te vragen?
Ik kan geen ideal betaling doen via de app, Ik kan dus niks betalen omdat ik geen laptop tot me beschikking heb op het moment. ( Handmatige betaling is geen optie. ) Maar ik wil niet afgesloten worden , Is het mogelijk dat er een Ideal link naar mij wordt gestuurd zodat ik hem gewoon kan betalen ( Mijn klantnummer staat in mijn profiel ). Mijn bank is ING.
Sinds gister kan ik niet inloggen bij de mijntele2 app. Elke keer als ik probeer in te loggen krijg ik te zien dat me gegevens niet kloppen en dan opnieuw moet proberen. Ik heb al 3 keer de app opnieuw gedownload maar ik krijg steeds hetzelfde te zien terwijl de mijntele2 app vorige week toen nog wel deed.😥
Al zolang als dat ik mijn abonnement heb bij Tele2, kan ik mijn 'Mijn tele2' account niet activeren. Hier heb ik in het begin een paar keer voor gebeld om te vragen wat ik hier aan kon doen, maar toen scheen er een storing te zijn. Nou heb ik het nog een paar keer geprobeerd om mijn ' mIJn tele2' account te activeren maar ik ondervindt nog steeds dezelfde problemen. Ik blijf een foutmelding krijgen. Dit is best wel vervelend omdat ik mijn verbruik niet in kan zien en regelmatig over mijn bundel ga.
Ik wil een MijnTele2 account aanmaken, maar ik weet niet welk emailadres bij het account is geregistreerd. Ik krijg ook de foutmelding steeds als ik het probeer dat er iets is misgegaan, dus ik hoop dat jullie mij hiermee kunnen helpen
Hallo, Ik kan mijn huidige verbruik nooit checken. Als ik klik op wat ik buiten mijn bundel zit krijg ik deze message: Er zijn nog geen verbruik details Zodra je abonnement ingaat, verschijnen hier je bundels zodat je altijd inzicht hebt in je verbruik. -- Dit is mijn derde (?) jaar bij jullie en ik weet zeker dat ik een abonnement heb 😉 What gives?
Ik heb een mobiel abonnement afgesloten bij Tele2 sinds oktober 2017. Ik heb ooit eerder een abonnement gehad bij Tele2 een aantal jaar geleden. Ik heb geen activatie link gekregen voor mijn tele2 nu. Ik kan niet inloggen met mijn emailadres waar het abonnement mee is aangevraagd, maar ik kan het ook niet activeren. Ik krijg dan de error "SORRY Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog een keer." Maar dit is al 3 maanden nu. Ik krijg wel steeds bericht dat mijn factuur beschikbaar is in mijn Tele2, maar ik kan dit dus niet inzien. Wat moet ik doen om toegang te krijgen tot mijn account? error bericht: https://puu.sh/yL2UY/f658d6fbed.png
Heb je al een account? Inloggen
Nog geen account? Maak een account aan
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.