Skip to main content
beantwoord

Foutmelding bij opzeggen abonnement Tv & internet?

  • 16 september 2019
  • 4 reacties
  • 216 x bekeken

  • Aan het warmlopen
  • 2 reacties
L.S.

Ik probeer vanuit mijn MijnTele2 account mijn abonnement voor internet & tv op te zeggen, maar krijg daarbij steevast de foutmelding 'De geselecteerde datum / tijd is niet mogelijk, ga terug en probeer opnieuw!'. Het opzegformulier heeft echter helemaal geen optie om datum/tijd te selecteren, dus ik kom er niet verder mee. Is er een andere optie mogelijk zonder dat ik daarvoor overdag met de klantenservice moet bellen?

Vriendelijke groeten, J.

Beste antwoord door eric

Info over opzeggen staat hier.
Bekijk origineel bericht
Dit topic is gesloten. Maak een nieuw topic aan als je een vraag hebt.

4 reacties

eric
Ere-member
Forum|alt.badge.img+12
  • Ere-member
  • 7115 reacties
  • Antwoord
  • 16 september 2019
Info over opzeggen staat hier.

  • Auteur
  • Aan het warmlopen
  • 2 reacties
  • 17 september 2019
Bedankt. Dat had ik gezien, maar ik hoopte dus wellicht op nog een derde optie, omdat ik in een compleet andere tijdzone aan het werk ben momenteel. Maar goed, gelukkig lijkt de digitale opzegging het inmiddels wel weer te doen. Het is nu wachten op een bevestiging, maar mijn directe probleem lijkt daarmee te zijn opgelost, dus zou dit topic wat mij betreft gesloten kunnen worden.

Vriendelijke groet, J.

theocoppes
Forum|alt.badge.img+8
  • Junior
  • 767 reacties
  • 17 september 2019
Laat dit topic lekker staan, dan kun je later ook weergegeven of en hoe (snel) het afgehandeld is. Kunnen we allemaal van leren!

  • Auteur
  • Aan het warmlopen
  • 2 reacties
  • 20 september 2019
Na drie werkdagen teruggebeld voor een bevestiging, en dat ging vrij gemakkelijk. Zolang de digitale opzegfunctie binnen MijnTele2 dus geen foutmeldingen geeft werkt het allemaal prima, maar het lijkt dus geen echt alternatief te bieden als telefonisch bereikbaar zijn een probleem is. Verder ben ik wel gewoon heel tevreden met het gemak waarmee het lijkt te zijn afgehandeld.