Vanuit onze applicatie worden email gestuurd via Amazon SES. Mailtjes aan gebruikers uit de domeinen versatel en zonnet worden sinds 2 weken gewijgerd. De mailtjes bevatten informatie over aankopen en facturen als attachments.
Kan ik ergens controleren of een bepaalde afzender. domein of email server geblokkeerd wordt?
Hey @janvandergoes, welkom op onze Community! Thanks @Shopforce voor het delen van het topic. Mijn antwoord is daar terug te lezen met de link naar het privébericht! Ik zie het graag tegemoet, zodat we aan de slag kunnen!
Dit topic is gesloten. Maak een nieuw topic aan als je een vraag hebt.
Hoi Jan, dit probleem klinkt herkenbaar. Wat is de foutmelding die je ontvangt?
Zie ook topic #80339, of zoek eens op “550 Sorry, we do not accept connections from you.”
Komt die foutmelding je bekend voor? Staan de SPF records van het domein dat je als afzender gebruikt goed ingesteld? Op internet zijn een aantal websites die dit voor je kunnen checken, zoek maar eens op “SPF Record Check” (ik kan geen links in berichten zetten, dan komen de berichten niet door).
Hey @janvandergoes, welkom op onze Community! Thanks @Shopforce voor het delen van het topic. Mijn antwoord is daar terug te lezen met de link naar het privébericht! Ik zie het graag tegemoet, zodat we aan de slag kunnen!
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.
Bestand scannen voor virussen
Sorry, we zijn de inhoud van dit bestand nog aan het controleren om er zeker van te zijn dat het veilig is om te downloaden. Probeer het nog een keer over een paar minuten.